Home

Naše služby

Poskytované služby, výkony

Spolu s Vami dohodneme priority a postup liečby. Predpokladom úspešnej liečby je skorá diagnostika. Pri ošetrení výplňami používane najmodernejšie technológie a materiály.

Záchovná stomatológia

Pri ošetrovaní zubného kazu uprednostňujeme lepšie vlastnosti fotokompozitných a skloionomerných materiálov - tzv "biele" výplne v porovnaní s amalgámovými výplňami. Taktiež ponúkame pečatenie fisúr u detí.

Preventívne vyšetrenie

Preventívna a hlavne pravidelná prehliadka, doplnená RTG snímkom je najspoľahlivejším spôsobom ako predísť neočakávaným bolestiam, strachu či krvácaniu ďasien.

Endodoncia

Je to liečebný medicínsky postup na záchranu zuba ošetrením koreňových kanálikov, pri ktorom používame moderné prístrojové vybavenie (Endomotor, Apex Lokátor) v spojení s kvalitnými výplňovými materiálmi a RTG kontrolným snímkom.

Chirurgická stomatológia

Vykonávame základnú dento alveolárnu chirurgiu s použitím kvalitnej anestézy

Protetika - Fixné práce

Inlay, Onlay, Korunky, Mostíky - Kovokeramické alebo Zirkónové

Protetika - Snímateľné náhrady

Totálne náhrady , Čiastočné snímateľné náhrady.

Dentálna hygiena

- Čistenie zubného kameňa a plaku pomocou kyriet a ultrazvuku - Odstránenie pigmentových škvŕn z povrchu zuba pomocou prístroja Air Flow - Bielenie zubov - Nácvik správnej techniky starostlivosti o zuby a ďasná, výber správnych hygienických pomôcok.

Paradontológia

Zápal ďasien a ostatných častí parodontu patrí medzi najčastejšie ochorenie v ústnej dutine, ktoré spôsobujú baktérie usádzajúce sa na zuboch a ďasnách. Pri liečbe paradentózy kombinujeme záchovnú stomatológiu, endodonciu, chirurgiu v súčinnosti s dentálnou hygienou.

Estetická stomatológia

Vnútorné bielenie zubov - endodontické bielenie nevitálnych zubov

Vyčaríme žiarivý úsmev celej Vašej rodine.

icon
Preventívna stomatológia

icon
Záchovná stomatológia

icon
Endodoncia

icon
Protetická stomatológia

icon
Chirurgická stomatológia

icon
Dentálna hygiena